O Firmie

Mobilna myjnia parowa Eco Green Clean

przedstawia Państwu nowoczesną oraz ekologiczną formę mycia przy użyciu pary wodnej. Technika mycia parą jest jakościowo najlepszym sposobem czyszczenia, a dodatkowo spełnia najwyższe standardy ekologii. Para, którą używamy radzi sobie z bardzo zabrudzonymi powierzchniami, pozostawiając czystą i zdezynfekowaną powierzchnię i jest w pełni bezpieczna dla czyszczonej powierzchni.

Myjnie Parowe to nowa alternatywa dla tradycyjnych myjni wykorzystujących duże ilości wody w procesie czyszczenia. Mycie parą polega na czyszczeniu powierzchni suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia nie są generowane ścieki. Proponowane przez Eco Green Clean rozwiązania sprawiają, że myjnia parowa jest nie tylko oszczędna i ekologiczna (do umycia średniej wielkości auta wystarczą zaledwie 4 litry wody), ale i mobilna. 

Dojeżdżamy do klienta, co sprawia, że wykonujemy usługę we wskazanym przez Państwa miejscu – pod domem, pod miejscem pracy, na parkingach itp. – jesteśmy mobilni i oszczędzamy Państwa czas. Wielu klientów doceniło już zalety mobilnego dojazdu i chętnie wraca do naszych usług – postawili na wygodę i nie tracą czasu na kolejki i mycie na myjniach standardowych.
Jak już wspominaliśmy, nie generujemy ścieków, a więc nie ma obaw, że po umyciu pozostanie jakakolwiek kałuża. Minimalne ilości wody jakie używamy do mycia, zamieniane są w parę, a para po prostu „wyparowuje”. Natomiast cały brud zostaje wchłonięty przez mikrofibrę. Nie stosujemy drastycznej chemii, wszelkie środki są biodegradowalne.
Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmowi. Wykonywaliśmy usługi czyszczenia pojazdów i tapicerek dla klientów firmowych na terenie Kwidzyna takich jak np. International Paper Kwidzyn S.A czy ROBI Kompleksowe Usługi Transportowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, ile korzyści Państwo osiągną, z tej nowoczesnej i ekologicznej formy czyszczenia.


Technologia

W naszej działalności używamy myjni parowej Optima™ koreańskiej firmy SJE Corp. Są to najwyższej jakości maszyny produkowane z najlepszych materiałów i podzespołów. Maszyny Optima™ posiadają również wszelkie certyfikaty do użytkowania w UE. Certyfikaty te są nie tylko gwarancją bezpieczeństwa, ale świadczą również o najwyższej jakości. Ponadto firma SJE Corp. jako jedyny producent myjni parowych na rynku posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000. Certyfikaty


Zastosowanie suchej pary o wysokiej temperaturze zabija i eliminuje wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy bez użycia środków chemicznych i detergentów.
Posiadamy ekspertyzę środowiskową dotyczącą wpływu na środowisko Myjni Parowej Optima.


Firma Eco Green Clean jest podmiotowo zwolniona z VAT – nasze usługi również, są tańsze o VAT – płacisz czystą kwotę za wykonaną usługę i wykorzystane materiały, bez dodatkowych podatków.